© 2021 Kaş Begonvil Turizm | Kaş'ta Dalış, Aktivite ve Dahası...

/en/tr

Jeep Safari

Eğlence, macera, tarih, deniz... Hepsi bir arada!

32 Euro'dan başlayan fiyatlar ile

Paylaş:
Kapasite
18 kişi
Süre
Tüm gün

Kaş’ta bir gün içinde macera, tarih, eğlence ve yüzme keyfini bir arada yaşamak için bu turu mutlaka ? Safari Jeep’lerimizle yakın bölge deki görülebilecek birçok yeri beraber geziyoruz.

Öne Çıkanlar

Bir gün içinde yakın bölgedeki önemli yerleri gezme imkanı
Doğa harikası kanyonlarda, vadilerde yürüyüş imkanı
Dünyaca meşhur plajlarda yüzme imkanı

Dahil Olanlar

Ören yerleri giriş ücretleri
Öğle yemeği
İkramlar
Rehberlik

Bulundurulması Gerekenler

Güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü
Mayo, havlu
Deniz ayakkabısı
Tur sonunda değişmek için kuru kıyafetler

Tur Detayları

Sabah Kaş'tan hareketle başlayan turumuzda ilk olarak dünyaca meşhur Kaputaş Plajı'nda kısa bir fotograf ve sabah ikramı molası veriyoruz.
Buradan Saklıkent'e doğru yola çıkıyoruz. Burada bize ayrılmış kilitli odalarımızda üzerimizi değişip fazla eşyalarımızı bırakıyoruz. Çünkü buradan sonra serin şelalelerin altında ıslanacağız. Sıra biraz da doğa yürüyüşü yaparak, 300 metrelik bir parkurda, tamamen gölgelik ve doğal güzellikler arasında yürüyüşümüzün sonunda bizi bekleyen Gizlikent Şelalesi’nin altına girip serinleme zamanı.

Artık Saklıkent Kanyonu’na gidebiliriz, tüm güzelliğiyle bizi bekleyen kanyonda kısa bir yürüyüşün ardından turun en güzel kısmı olan 8 derecelik nehir suyunun akıntısına kendimizi bırakarak bodyrafting yapmaya ne dersiniz? Tabi bu macerayı yaşamak isteyen ve kendine güvenenler bizi takip edecek ,seyretmesi daha zevkli olur diye düşünenlerde bizleri alkış ve tezahüratlarıyla destekleyecek.

Artık yemek zamanı, nehir üzerinde kurulu sedirlerde açık büfe yemeğimizi de yedikten sonra sıcacık kumsalı olan Patara Plajı’na antik kentin içinden geçerek yüzme molasına geliyoruz. 18km'lik uçsuz bucaksız plajda denizin keyfine varıyoruz.
Dönüş yolunda yine Kaputaş Plajı'nda bu sefer yüzme molası veriyoruz ve muhteşem mavi sulara kendimizi atıyoruz. Üzerine bir de buz gibi karpuzla günümüzü tatlı bir şekilde sonlandırıyoruz.

Başlama Zamanı

Sabah 09:00