© 2021 Kaş Begonvil Turizm | Kaş'ta Dalış, Aktivite ve Dahası...

/en/tr

Kurumsal

Kurumsal organizasyonlarınızda sizin için en uygun çözümleri bulmak için beraber çalışabiliriz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre çok günlü aktiviteler veya sadece birkaç saatlik aktiviteler düzenleyebiliriz. Şirket olarak, büyük etkinlikleri organize edecek ve gerçekleştirecek altyapımız ve deneyimimiz mevcut. Örnek vermek gerekirse 120 kişilik bir gruba bir gün içinde deneme dalışı yaptırdık veya katılımcıların aynı gün içinde arka arkaya dağ bisikleti, orienteering, canyoning ve deniz kanosu aktivitelerini yapmalarını sağladık.

Kısaca Bougainville Travel olarak büyük ölçekli organizasyonları düzenleyebilecek outdoor ekipmanlarına sahibiz. Daha da önemlisi yıllardır elde ettiğimiz outdoor aktiviteleri ve organizasyon tecrübemizin yanında uzman ve disiplinli takımınız bize bu organizasyonları düzenleyebilme yetkinliğini veriyor.

Referanslar

Meis Kaş Yüzme Yarışı

Meis Kaş Yüzme Yarışı

Meis - Kaş Uluslararası Yüzme ve Seakayak Yarışı. Bougainville Travel olarak 2004-2015 yılları arasında Uluslararası Yüzme ve Sekayak "Dostluk" yarışını düzenledik.  Yarış Meis limanından başlayıp Kaş Limanında sonlanan yaklaşık 7km'lik bir parkur. 

VAILLANT GROUP

VAILLANT GROUP

Vaillant Group için orienteering, pusula okuma ve deniz kanosu içeren "team building" çalışması. DSM isle ortak çalışmayla bu organizasyona lojistik destak sağladık.  Takım çalışmasına katılanlar Vaillant Group Çin ve Ukrayna operasyonundaki yöneticilerden oluşuyordu.  

LAND ROVER G4

LAND ROVER G4

Land Rover G4 Challenge Türkiye Takımı seçmeleri. Sürüş teknikleri, dağ bisikleti, deniz kanosu, orienteering çalışmaları. 15 katılımcı ve DSM ile işbirliği ile Türkiye Takımını seçmek için testler oluşturup uygulamaları süpervize ettik.  

O2 BIKERS

O2 BIKERS

Belçika'nın O2 Bikers Dergisi için dağ bisikleti grubu. Bougainville Travel farklı biniş seviyelerine göre 4 farklı rotadan oluşan 4 günlük dağ bisikleti aktivitesini planlama, lojistik ve uygulama dahil olmak üzere Kemer'de düzenledi.  

GARANTİ

GARANTİ

Garanti Bankası için deniz kanosu ve dalış aktivitesi. 120 katılımcı için deniz kanosu ve 100 katılımcı için deneme dalışı.  DSM ile ortak organize edildi.  Toplam 700 katılımcıyla gerçekleşen etkinlikte Fethiye yakınında kamp alanında konaklandı.  Tüm deneme dalışları kendi eğitmenlerimizle bire bir dalışlar olarak gerçekleştirildi.

STÉRIMAR

STÉRIMAR

Sterimar Markası Lansmanı dalış ve deniz kanolarıyla sahil temizlik operasyonu.  20 medya mensubu katıldı. Marka lansmanı kapsamında gazeteciler Kaş'ta düzenlenen etkinliklere davet edildi. 

EFES PİLSEN

EFES PİLSEN

Efes Pilsen promosyon kazananları. Dalış, seakayak, tırmanış ve dağ bisikleti aktivitesi.  Adrenalin(İstanbul) ile ortak operasyon. Efes Promosyon Kampanyası kazananları için iki gün suren aktiviteler düzenlendi.  

IAHD

IAHD

Uluslararası Engelli Dalgıçlar Derneği. Paragliding, dalış, basketbol, deniz kanosu aktiviteleri. Fiziksel Engelliler Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen bir organizasyondu.  Organizasyon, Bougainville Travel fiziksel engelliler için geliştirip süpervize ettiği 2 gün süren aktivitelerden oluştu. 

MED CHALLENGE

MED CHALLENGE

İki günlük dağ bisikleti, koşu, ip inişi, deniz kanosu ve yüzmeden oluşan aktivite. Bougainville Travel tarafından organize edilen 24 katılımcılı çok günlü dayanıklılık macerası. Aktiviteler arka arkaya koşuldu ve katılımcılar bir onraki aktivitenin başlangıç noktasını bulabilmek için harita okuma ve orienteering yapması gerekliydi.