© 2021 Kaş Begonvil Turizm | Kaş'ta Dalış, Aktivite ve Dahası...

/en/tr

Hakkımızda

Şirketimiz iki yürüyüş rehberi ve onların favori bar sahibi tarafından açıldı. 1994 yılında yolculuğumuza başladık ve Türkiye'nin en büyük macera aktiviteleri uzmanı olduk. Likya Bölgesinin sadece yürüyüş yolu değil başka birçok macera aktivitesine olanak tanıyan potansiyelini gördük ve ilk olarak seakayak (deniz kanosu) ve canyoning aktivitelerini başlattık. Aynı zamanda bölgedeki ilk dalış okullarından birini açtık. Paragliding ve dağ bisikleti turlarını da aktivitelerimize ekledik. Bunların yanında transfer hizmetleri, kişiye özel planlanan tur programları ve şirketler için takım çalışması aktiviteleri organize ediyoruz.
Çok uzun zamandır sürdürülebilir turizmi uygulamaya çalışıyoruz. Yaptığımız aktivitelerin çoğu doğa sporu olduğu için doğada az iz bırakan aktiviteler. Bunun böyle olması için de elimizden geleni yapıyoruz. Turistleri bu tarz doğa aktivitelerine çekerek geleneksel turizmin çevreye verdiği etkiyi azaltmaya çalışıyoruz. Bunun yanında yerel ürünleri almaya ve yerel halkla çalışmaya özen gösteriyoruz. Yaptığımız uzmanlık gerektiren aktiviteleri daha geniş kitlelere ulaştırmak için iletişim kanallarını etkin kullanmak için elimizden geleni yapıyoruz.
Aynı zamanda yaşadığımız yerel ortam içinde de aktif bir şekilde rol almaya çalışıyoruz. Yıllardır Meis Kaş arasında yapılan dostluk yüzme yarışını başlatmaya önayak olan ekibiz.
Kaş'a geldiğinizde veya seyahatinizi planlarken bölgeyle ilgili bilgiler veya tüyolar almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır buradayız ve sizinle paylaşabileceğimiz çok bilgimiz ve önerilerimiz var her zaman. Bekleriz…

Kurucular

Ana kumanda ünitesi

Phil Buckley

Phil Buckley

Yönetici Ortağı

Phil'in kökenleri Manchester İngiltere'den geliyor.  Avrupa'da tur rehberliğine başladı farklı alternatifler ararken bir macera firması ona Türkiye'de yürüyüş rehberliği teklif etti ve Türkiye macerası başladı.  Halen Bougainville Travel'da arka planda işlerin sorunsuz yürümesini sağlıyor.  

Ufuk Güven

Ufuk Güven

Macera Ortağı

Ufuk İstanbul'da doğdu ve Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra ilk açıkhava aktiviteleri rehberliğine başladı. Türkiye'de macera turizminin ilk başladığı yıllardan itibaren bu işin içinde ve öncülerinden biri oldu. Çalışkanlığı ve açıkhava sporlarına ilgisi, onu Türkiye'nin bu konuda en bilinen acenta sahiplerinden biri olmasını sağladı. Bougainville Travel'da operasyon ve personelden sorumlu.  Bitmeyen keşif duygusuyla bölgedeki yeni bakir yerleri ve aktivite olanaklarını her zaman araştırmaya devam ediyor. İngilizce, Fransızca ve Almanca konuşuyor. 

Tevfik Serin

Tevfik Serin

Dalış Ortağı

Tevfik Kaş'ın saygın bir ailesinden geliyor.  Kaş'ta doğdu ve Ankara'da üniversite eğitimini gördü.  Yerel bağlantıları ve cazibesiyle işlerin kolay yürümesini sağlıyor. Keskin mizah ve insanlarla kolay iletişim kurmasıyla anlayışı ile meşhur.  Bougainville Travel dalış teknesi ve okulu ona emanet. 

Dalış

Sualtı ekibimiz.

Gencer Özdemir

Gencer Özdemir

Dalış Eğitmeni

Gencer, 2001 yılından beri dalış eğitmenliği yapıyor. 2011 yılından beri Kaş'ta yaşıyor. Bougainville Travel Dalış Okulunda PADI ve CMAS dalış eğitmenliği yapıyor.

Rebii Yörük

Rebii Yörük

Dalış Eğitmeni

CMAS 3* Gold Diver, F.R.E.E. Safety Diver, DAN Oxygen Provider, Boat Captain and Radio Operator

Osman Muslu

Osman Muslu

Kaptan

Teknemizin tecrübeli kaptanı.

Aktivite Rehberleri

Kara ve deniz ekibimiz

Yaşar Sarıca

Yaşar Sarıca

Aktivite Rehberi

Yaşar çok deneyimli ve eğlenceli Bougainville Travel kurulduğundan beri bizimle beraber olan aktivite rehberimiz.

Murat Okur

Murat Okur

Aktivite Rehberi

Maceraları eğlenceli hale getiren multi aktivite rehberimiz

Başak Tolun

Başak Tolun

Aktivite Rehberi

Aktivite Rehberi. Onunla yürürken güvenli ellerdesiniz.

Pazarlama ve Satış

Kumanda odası

Ozan Bayülken

Ozan Bayülken

Pazarlama ve Satış

Ozan, Ankara'da doğdu, üniversiteden sonra İstanbul'da uzun yıllar reklam sektöründe çalıştı. Açıkhava sporlarına ilgisi ve sevgisi onu Bougainville Travel'la buluşturdu.  Şu an satışlardan sorumlu.

Sahra Altay

Sahra Altay

Pazarlama ve Satış

Sahra, güler yüzü ve pozitif enerjisiyle her zaman size yardım etmeye hazır :)

Paragliding

Gökyüzü ekibimiz.

Hüseyin Veske

Hüseyin Veske

Paragliding Takım Kaptanı

Veske, paraşüt uçuşlarına Türk Hava Kurumu'nda başladı.  Aynı zamanda uçaktan atlayış pilotu olduğu gibi yamaç paraşütü pilotu.  20 yıldan fazla süredir Kaş'ta yamaç paraşütü atlayışları yapıyor.