© 2021 Kaş Begonvil Turizm | Kaş'ta Dalış, Aktivite ve Dahası...

/en/tr

Deniz Kanosu (Seakayak)

Deniz kanosuyla Kekova'nın güzelliklerini keşfedin.

45 Euro'dan başlayan fiyatlar ile

Paylaş:
Kapasite
Minimum 2 kişi
Süre
6-7 saat

Deniz Kanosu, Kekova Bölgesini keşfetmenin en eğlenceli ve heyecanlı yolu.  Kendinizi Batık Şehir üzerinde istediğiniz hızda kürek çekerek gezerken hayal edin.

Öne Çıkanlar

Batık Şehir'i yakından görme imkanı
Tek veya iki kişilik kanolar
Yeni bir sporu deneme imkanı
Deneyim gerektirmez

Dahil Olanlar

Tüm transferler
Kano kullanma ve güvenlik brifingi
Güvenlik ve teknik ekipmanlar
Öğle yemeği
Seyahat sigortası

Dahil Olmayanlar

Deniz gözlüğü ve şnorkel
Ekstra içecek ve yiyecekler

Bulundurulması Gerekenler

Güneş kremi, güneş gözlüğü, şapka
Mayo ve havlu
Kuru kıyafetler
Sandalet veya deniz ayakkabısı
Deniz gözlüğü ve şnorkel getirmenizi öneririz

Tur Detayları

Deniz kanosu (seakayak) turumuz için sabah erkenden ofisimizde buluşuyoruz. Transfer aracımızla yaklaşık 30-40 dakikalık bir yolculuktan sonra maceramızın başlayacağı Üçağız Köyü'ne varıyoruz. Burada deneyimli rehberimiz sizlere tur hakkında kısa bilgilendirmeler yaparak ekipmanlarınızı verecek ve ister tek kişilik ister iki kişilik kanolarımızla Kekova’nın berrak mavi sularında Batık Şehir’e doğru kürek çekmeye başlıyoruz. Bir kısmı sular altında bir kısmı ise karada kalmış olan tarihi kalıntılar arasında kürek çekerek ilerleyip yine tarihi bir yer olan Tersane koyuna varıp yüzme molası veriyoruz. Burada rehberimiz bölge ile ilgili ayrıntılı bilgi veriyor.
Molamızdan sonra Batık Şehir'i kürek çekerek keşfediyor daha sonra sadece deniz yoluyla ulaşılabilen Simena’ya (Kaleköy) varıyoruz. Burada vereceğimiz yemek molasında otantik köyü gezebilir, tarihi kaleden tüm Kekova’nın en güzel manzarasını seyredebilir ve dünyanın en küçük antik tiyatrosunu görebilirsiniz. Molamızın ardından güzel bir gün geçirmenin keyfi ile Üçağız'a tekrar kürek çekerek geri dönüyoruz, sonrasında da aracımızla Kaş’a dönüş yoluna çıkıyoruz. Saat 15:00 gibi dönmüş oluyoruz.

Çocuk Politikası

Tur katılımcılarımızın 12 yaşından büyük olması gerekmektedir. 12 yaşından küçük çocukların katılmak istemesi durumunda rehberimize danışılarak uygun görülürse katılımı sağlanabilir.

Başlama Zamanı

Sabah 08:15